Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Your Home- Your Life Nieruchomości Patrycja Batijewska

Legnicka 17 / 2 Wrocław

Mapa

609 711...

609 711 605

biuro nieczynne: 9:00 - 17:00

specjalizacje: nieruchomości mieszkaniowe

Chcesz sprzedać nieruchomość?

21

osób aktualnie poszukujących nieruchomości
kontaktuje się z tym biurem

Zobacz

Sprzedaj

Ogłoszenia Your Home- Your Life Nieruchomości Patrycja Batijewska

Filtruj

569 000 zł47,43 m² 11 996,63 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Plac grunwaldzki _ 2 pokoje _ oddzielna kuchnia _ul. Damrota Polecam do kupna w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,43 m2 przy...

Szczegóły ogłoszenia

1 280 000 zł145,94 m² 8 770,73 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferta na wyłączność | dom premium Z potencjałem dwóch niezależnych mieszkań Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które oczekują czegoś więcej...

Szczegóły ogłoszenia

135 zł/m²101,57 m² 13 712 zł

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Port popowice - nowy lokal gastronomiczny 101.57m - OGRÓDEK 30m Do wynajęcia nowy lokal o powierzchni 101,57 m2, na parterze budynku przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł138,95 m² 7 117,67 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Nadolice wielkie * domy W zabudowie bliźniaczej *ul. Szmaragdowa Biuro sprzedaży Developera : 669 511 511 biuro@osiedle-spatium.pl Zapraszam do...

Szczegóły ogłoszenia

84,62 zł/m²65 m² 5 500 zł

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczepin_ parter_lokal usługowy 65m_witryny Polecam do najmu lokal usługowy na parterze o powierzchni 65m. Nieruchomość o przeznaczeniu...

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krzyki * wojszyce - ul. Smardzowska * 2 pokoje Do najmu bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe 45m przy ul. Smardzowskiej w nowym niskim budynku z windą...

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł65 m² 106,15 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Stare miasto_ul. Księcia witolda _bulwary książęce _ 3 pokoje _ 65M Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu luksusowego apartamentu...

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł222,31 m² 8 991,95 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 087 m²

Domasław * dom wolnostojący * 5 pokoi * 3 łazienki*basen *sauna* duża działka 1087m2* Polecam do kupna nietuzinkowy dom wolnostojący 5 pokojowy...

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,40 m² 57,27 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare Miasto _ Do najmu _ 2 pokoje 45,50m2 _ oddzielna kuchnia Polecam do najmu mieszkanie 2 pokojowe ( 45,40m2) w pełni rozkładowe , umeblowane przy ul....

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48,25 m² 62,18 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nad odrą _ul.NA GROBLI _3 POKOJE Polecam do najmu mieszkanie 3 pokojowe w inwestycji " Miasto Marina " przy ul. Na Grobli. Mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lotnisko* studio dwupoziomowe * ul. Zarembowicza * Polecam do najmu urokliwą kawalerkę dwupoziomową o powierzchni 35 m2 w budynku apartamentowym"...

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł400 m² 17,50 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Zajączków - kierunek Oborniki Śląskie Polecam do najmu budynek z przeznaczeniem na dowolną usługę np.: hala , magazyn ,warsztat , produkcja , sala...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

637 032 zł77,74 m² 8 194 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 77,74 m ; położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji na wrocławskich Maślicach. To...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

451 900 zł37,52 m² 12 044 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,52 m , położone w kameralnym osiedlu w Smolcu zaledwie kilka minut od Wrocławia....

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł135 m² 48,15 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do wynajęcia - bielany wrocławskie Polecam do najmu dom w zabudowie szeregowej w Bielanach Wrocławskich o powierzchni 135 m . Dom...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 275 000 zł120,23 m² 10 604,67 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

! gotowy wykończony pod klucz apartament ! _ od dewelopera bez prowizji * *** Wygodne miejsce do życia dla Ciebie i Twojej rodziny *** Polecam do kupna...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 711 zł34,53 m² 18 700 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wykończone pod klucz, nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem w nowej inwestycji zlokalizowanej na osiedlu Gaj...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 000 zł138,95 m² 7 117,67 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament Smolec

Smolec,dolnośląskie

368 900 zł27,69 m² 13 322 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,69 m , położone w kameralnym osiedlu w Smolcu zaledwie kilka minut od Wrocławia....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 352 zł47,30 m² 10 473 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,82 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji na wrocławskich...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 575 zł61,16 m² 9 983,24 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowa inwestycja w Siechnicach komfort, spokój i wysoki standard życia. Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł54,81 m² 12 224,05 zł/m²

Ewa Kaim

Ewa Kaim

Profesjonalny Agent

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z widokiem na park skowroni niski blok media miejskie rozkładowe 3 pokoje dwustronna ekspozycja okien Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 191 zł60,25 m² 10 540 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,25 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji w Siechnicach. To...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 328 zł31,24 m² 17 200 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z ogrodem w nowej inwestycji przy ul. Działkowej , zlokalizowanej na osiedlu Gaj...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 617 zł39,95 m² 17 487 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie gotowe do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie możesz zobaczyć je na żywo i odebrać praktycznie od razu. Świetnie...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 449 000 zł159,70 m² 9 073 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szukasz domu, który naprawdę robi wrażenie a nie kolejnej standardowej inwestycji? Zapraszam: 159,7 m świetnie zaprojektowanej przestrzeni + duży...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 434 418 zł78,57 m² 18 257 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

616 308 zł60,70 m² 10 153 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7 m , położone w kameralnym osiedlu w Smolcu zaledwie kilka minut od...

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł45,20 m² 12 389,38 zł/m²

Ewa Kaim

Ewa Kaim

Profesjonalny Agent

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Plac grunwaldzki blisko terenów zielonych nad odrą kamienica po remoncie rozkładowe 2 pokoje Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe dwupokojowe...

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

969 231 zł53,19 m² 18 222 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł159,29 m² 9 102,89 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:564 m²

Różanka bliźniak 5 pokoi _ 2 łazienki oddzielne mieszaknie 2 pokoje 49M działka 564m Polecam do kupna dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni...

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł56,65 m² 17 299,21 zł/m²

Patrycja Batijewska

Patrycja Batijewska

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam do kupna bardzo ładny apartament w pełni wyposażony oraz umeblowany 2 pokojowy o powierzchni 56,65 m2 przy ul. Krawieckiej - Pl....

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 392 zł52,96 m² 11 148 zł/m²

Paulina Lech

Paulina Lech

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję Państwu funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,06 m , położone w kameralnej, nowoczesnej inwestycji na wrocławskich...

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł35,85 m² 16 457,46 zł/m²

Ewa Kaim

Ewa Kaim

Profesjonalny Agent

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Muchobór wielki 2021 R. Umeblowane 2 pokoje Z ogródkiem słoneczne 2021 r. Na sprzedaż dwupokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni ok....

Szczegóły ogłoszenia

Zamknij